Plany treningowe

Skoro zaglądasz na tę stronę to znaczy, że szukasz właściwie dopasowanego do Ciebie i Twoich możliwości
PLANU TRENINGOWEGO !
Nie dostaniesz ode mnie byle jakiego treningu, dostaniesz taki jaki najlepszy będzie dla Twojej sylwetki, możliwości organizmu, stażu treningowego, celu jaki chcesz osiągnąć, czasu i częstotliwości treningu, a także wielu innych ważnych  aspektów !
Już od dawna nie robisz postępów?
Skontaktuj się ze mną, a wskażę Ci nowe kierunki i możliwości!
nataliamlekicka@yahoo.pl

Poniżej kilka możliwych opcji treningowych:

Sama rozpiska treningu 200zł*

I PAKIET za 375zł
zawiera :
PLAN ŻYWIENIOWY + PLAN TRENINGOWY

II PAKIET za 300zł
zawiera:
PLAN TRENINGOWY + 1 TRENING PERSONALNY
 (PREZENTUJĄCY PRAWIDŁOWE WYKONYWANIE ĆWICZEŃ, w klubie McFIT w Warszawie przy pl.Zawiszy-osoby, które wcześniej nie były w tym klubie, mogą w dzień treningu wejść bezpłatnie)

III PAKIET za 500zł
zawiera:
PLAN TRENINGOWY + PLAN ŻYWIENIOWY + 1 TRENING PERSONALNY (PREZENTUJĄCY PRAWIDŁOWE WYKONYWANIE ĆWICZEŃ, w klubie McFIT w Warszawie przy pl.zawiszy-osoby, które wcześniej nie były w tym klubie, mogą w dzień treningu wejść bezpłatnie)

IV PAKIET (250zł)
Jest to rozpiska treningu w zgodzie z moim programem F.E.S.S. Training, na którego podstawie powstały między innymi Studia Podyplomowe Trener Personalny na AWF Warszawa. Rozpiska ta obejmuje cały mezocykl składający się z kilku mikrocykli, podczas których dana osoba rozwija i doskonali różne cechy motoryczne, korzystając z różnych rodzajów aktywności! Trening wspaniały dla osób chcących holistycznie, czyli całościowo rozwijająć ciało i chcących pozytywnie wpływać także na organizm i procesy nim zawiadujące!


*Dla DanceZonowiczy czyli osób uczęszczających na zajęcia do mojego studia DanceZone i dla osób z którymi trenuję indywidualnie koszt wynosi o 50zł mniej w każdym pakiecie i samej rozpisce.

Zachęcam również do zapoznania się z moim programem treningowym

F.E.S.S. Training

www.fesstraining.pl

ZAPRASZAM na mój profil na FB i KANAŁ na YouTube MAGAZYN TRENERA W tym miesiącu z uśmiechem spoglądam na Was z okładki M...