Plany treningowe

Skoro zaglądasz na tę stronę to znaczy, że szukasz właściwie dopasowanego do Ciebie i Twoich możliwości
PLANU TRENINGOWEGO !
Nie dostaniesz ode mnie byle jakiego treningu, dostaniesz taki jaki najlepszy będzie dla Twojej sylwetki, możliwości organizmu, stażu treningowego, celu jaki chcesz osiągnąć, czasu i częstotliwości treningu, a także wielu innych ważnych  aspektów !
Już od dawna nie robisz postępów?
Skontaktuj się ze mną, a wskażę Ci nowe kierunki i możliwości!
nataliamlekicka@yahoo.pl

Poniżej kilka możliwych opcji treningowych:


Sama rozpiska treningu 200zł*

I PAKIET za 375zł
zawiera :
PLAN ŻYWIENIOWY + PLAN TRENINGOWY

II PAKIET za 300zł
zawiera:
PLAN TRENINGOWY + 1 TRENING PERSONALNY
 (PREZENTUJĄCY PRAWIDŁOWE WYKONYWANIE ĆWICZEŃ, w klubie McFIT w Warszawie przy pl.Zawiszy-osoby, które wcześniej nie były w tym klubie, mogą w dzień treningu wejść bezpłatnie)

III PAKIET za 500zł
zawiera:
PLAN TRENINGOWY + PLAN ŻYWIENIOWY + 1 TRENING PERSONALNY (PREZENTUJĄCY PRAWIDŁOWE WYKONYWANIE ĆWICZEŃ, w klubie McFIT w Warszawie przy pl.zawiszy-osoby, które wcześniej nie były w tym klubie, mogą w dzień treningu wejść bezpłatnie)

IV PAKIET (250zł)
Jest to rozpiska treningu w zgodzie z moim programem F.E.S.S. Training, na którego podstawie powstały między innymi Studia Podyplomowe Trener Personalny na AWF Warszawa. Rozpiska ta obejmuje cały mezocykl składający się z kilku mikrocykli, podczas których dana osoba rozwija i doskonali różne cechy motoryczne, korzystając z różnych rodzajów aktywności! Trening wspaniały dla osób chcących holistycznie, czyli całościowo rozwijająć ciało i chcących pozytywnie wpływać także na organizm i procesy nim zawiadujące!


*Dla DanceZonowiczy czyli osób uczęszczających na zajęcia do mojego studia DanceZone i dla osób z którymi trenuję indywidualnie koszt wynosi o 50zł mniej w każdym pakiecie i samej rozpisce.
** Po konsultacji, nie ma możliwości rezygnacji z rozpiski planu treningowego, ( konsultacja jest bezpłatna dla osób, które zdecydowały się na wykupienie planu treningowego lub żywieniowego) dlatego proszę o wniesienie opłaty przed terminem konsultacji.
*** Nie zwracam pieniędzy, po wysłaniu  planu treningowego i/lub żywieniowego.
**** Specjalistyczne plany żywieniowe (związane z chorobą lub przekonaniami) wiążą się z 50% większą opłatą za plan żywieniowy. To samo tyczy się planów treningowych, jeśli plan treningowy rozpisany ma być pod kontem niwelowania konkretnej kontuzji lub jej pozostałości, lub wymaga zupełnie innego podejścia ze względu np na chorobę lub dysfunkcje układu ruchu, wtedy również koszt planu wynosi 50% więcej.

Zachęcam również do zapoznania się z moim programem treningowym

F.E.S.S. Training

www.fesstraining.pl

ZAPRASZAM na mój profil na FB i KANAŁ na YouTube MAGAZYN TRENERA W tym miesiącu z uśmiechem spoglądam na Was z okładki M...