Plany żywieniowe

Jeśli masz dość porad dostępnych w Internecie dostosowanych do wszystkich, a tym samym do nikogo.

Jeśli chcesz aby ktoś spersonalizował Twój plan żywieniowy.

Jeśli chcesz mieć więcej energii w ciągu dnia, lepszy sen w ciągu nocy, lepiej funkcjonujący żołądek i inne narządy, lepszą gospodarkę hormonalną, lepsze samopoczucie, a także w zależności od celu: ubytek masy tłuszczowej lub wzrost masy mięśniowej...
Skorzystaj z mojej pomocy! mlekickanatalia@gmail.com
Każdy kto się zgłosi  do mnie, dostaje dostosowaną dietę do swoich wymagań, celów, zapotrzebowania, a także kondycji zdrowotnej. Nie dostajesz wielokrotnie kopiowanego menu, ale dietę rozpisaną specjalnie dla Ciebie.
Serdecznie zapraszam!


 I PAKIET  za 250zł zawiera:

- rozpisanie planu żywieniowego
- wprowadzenie zmian po 2-3 tygodniach


II PAKIET za 350zł zawiera:


-rozpisanie planu żywieniowego
- wprowadzenie zmian po 2-3 tygodniach
-wprowadzenie zmian po 8 tygodniach


III PAKIET za 500zł zawiera:

- rozpisanie planu żywieniowego
- 1 rok opieki dietetycznej oznaczającej wprowadzanie zmian w zależności od potrzeb.

IV PAKIET  "Krok po kroku" za 300zł - W zgodzie z ciałem i psychiką- wolny, nie drastyczny proces zmian przyzwyczajeń. Czas trwania (w zależności od potrzeb) ok 6miesięcy.

KILKA OPCJI:

V PAKIET za 400zł
zawiera :
PLAN ŻYWIENIOWY + PLAN TRENINGOWY


VII PAKIET za 500zł
zawiera:
PLAN TRENINGOWY + PLAN ZYWIENIOWY + 1 TRENING PERSONALNY 
(PREZENTUJĄCY PRAWIDŁOWE WYKONYWANIE ĆWICZEŃ, w klubie McFIT w Warszawie przy pl.zawiszy-osoby, które wcześniej nie były w tym klubie, mogą w dzień treningu wejść bezpłatnie) lub w moim Studio DanceZone w podwarszawskim Piastowie*Dla DanceZonowiczy czyli osób uczęszczających na zajęcia do mojego studia DanceZone i dla osób z którymi trenuję indywidualnie koszt wynosi o 50zł mniej w każdym pakiecie i samej rozpisce.
** Po konsultacji, nie ma możliwości rezygnacji z rozpiski planu treningowego, ( konsultacja jest bezpłatna dla osób, które zdecydowały się na wykupienie planu treningowego lub żywieniowego) dlatego proszę o wniesienie opłaty przed terminem konsultacji.
*** Nie zwracam pieniędzy, po wysłaniu  planu treningowego i/lub żywieniowego.
**** Specjalistyczne plany żywieniowe (związane z chorobą lub przekonaniami) wiążą się z 50% większą opłatą za plan żywieniowy. To samo tyczy się planów treningowych, jeśli plan treningowy rozpisany ma być pod kontem niwelowania konkretnej kontuzji lub jej pozostałości, lub wymaga zupełnie innego podejścia ze względu np na chorobę lub dysfunkcje układu ruchu, wtedy również koszt planu wynosi 50% więcej.

ZAPRASZAM na mój profil na FB i KANAŁ na YouTube MAGAZYN TRENERA W tym miesiącu z uśmiechem spoglądam na Was z okładki M...